Furnizim i rregullt në kohë të pandemis

Të dashur qytetarë,

Ju njoftojmë se ka furnizim të rregullt me produktet tona në të gjitha rrjetet e marketeve në Republiken e Kosovës. Po ashtu të gjitha produktet janë në aksion për 30 ditë për shkak të gjendjes së pandemis në vend.

Ne ju urojmë shëndet dhe njëkohësisht shprehim keqardhjen tonë për gjendjen e krijuar.

Tags:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.