Mish i terur Gjedhi

Gjithashtu klient besnik te këtij produkti kemi edhe në vende të tjera si: Turqi, Maqedoni, Mal të Zi dhe vende tjera të Bashkimit Evropian, Zvicër etj.
Tregtohet në paketim 10 kg i hapur dhe i paketuar në qese vakum.

Duhet të ruhet në temperaturë +2 + 4 C.

Kategori: ,

Përshkrim

Përmbajtja: Mish i veçantë viçi nga pjesët e muskujve superior për prodhimin e përshutës, kripë, erëza natyrale, stabilizues dhe antioksidant .
Procedurat e tharjes dhe tymosjes janë afërsisht te ngjashme për fermentim sikurse edhe te mishi terur që zgjatë jo me pakë se 25 deri ne 35 dite.
Ky produkt është ndër specialitetet e kompanisë “LEONI” duke trashëguar një shije shumë speciale të traditës Zvicerane në vendin tone, me bashkëpunim korrekt te dyzimit te traditave .
Konsumohet i ftohtë dhe i prerë në rriska.
Përshuta speciale tradicionale e kompanisë “LEONI” është ndër me të kërkuarat nga restaurantet ekskluzive në Republikën e Kosovës .

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mish i terur Gjedhi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kategori produktesh